Demir suyunun faydaları

14
10277
Demir Suyunun Faydaları
Demir Suyunun Faydaları

Demir suyunu birçok tabip tarafından genişçe kullanmışlar, örneğin İbni Sina’nın reçetelerinde demir suyuna çok rastlıyoruz. Demek ki doğada demir 2 atom biçiminde olur, ama kızartılmış demir parçasını suya atarak demir 3 atom biçiminde suya geçer ve insan vücudu bu suyu kolaylıkla benimseyebilir. Demir suyu demir eksikliği, halsizlik sık idrara çıkmalar, yükselmiş kreatinde, kanlı ishalde çok faydalıdır. Demir suyu cinsel isteği çok artırır ve vücudu hep kuvvetli olur.

Hazırlanışı:

Temiz el boyunda passız demir parçası ateşte kavrulur ve 2 litre suya düşürülüp söndürülür, bunu 8-10 defa tekrarlayın, sonra suyu süzün ve buzdolabında tutun, her sabah erkenden aç karnına 1 bardak için, bu prosedürü yılda 1 kez yapın. Faydasını göreceksiniz.

14 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar ! Demir suyuyla ilgili söyleyeceğim birçok şey var ama burada kısaca zikredeyim. Lokman Hekim; Dünya üzerinde varolan bütün şifalı bitkilerin hepsini bir araya getirseniz (124 Bin bitki/Peygamber sayası kadar) bunuda balla karıştırıp macun haline getirseniz Demir suyunun verdiği etkiyi yaratmaz, demir suyunun verdiği kuvveti vermez diyor. Şöyleki; 1,5 lt suyun içinde yine 1,5 kg’lık demir 30-35 defa kızdırılarak söndürülür, elde edilen bu suyun içine her 1,5 kg su için 150 gr kadar günlük ilave edilerek üçte biri kalana kadar tencerede kaynatılır yani 1 kg kalana kadar kaynayacak ve sıcak halde iken tülbentten süzdürülerek cam kavonaza konacak, ve bu sudan her sabah 1 fincan kadar içilecek, ben bunu ilk olarak yaklaşık 8 yıl önce yaptım (33 yaşında) inanın bana 5 günden sonra tek düşündüğünüz ben bu güne kadar neyle beslenmişim oldu. Bana göre bu terkip aynı zamanda Kanserinde bir numaralı ilacı olabilir…

 2. arkadaşlar iki senedir içiyorum çok faydasını gördüm. hastalıklardan uzak kaldım Allahın izniyle.
  talep etmek isteyen 0533 433 21 15 mesaj atabilir…

 3. İnsanlar her zaman doğal yaşamalıdır ama teknoloji ilerledikçe doğal yaşam alanları ve kaynakları artık insanlar için yeterli gelmemektedir bunun için artık ilaçları değilde doğal yaşamın kendisini kullanmalıyız.

  Demir kızdırılarak 5-10 defa suda söndürülecek ve bu suyun her 100gr’ mına 1’er gr .Günlük ilave edilerek 1/4 kalana kadar kaynatılacaktır.Bu sudan birer fincan içilir.Bu sudan her sene içilirse insan hastalanmaz.Dünyanın en kuvvetli macunları yense bunun verdiği kuvveti veremezler.
  Lokman Hekim; Dünya üzerinde varolan bütün şifalı bitkilerin hepsini bir araya getirseniz (124 Bin bitki/Peygamber sayası kadar) bunuda balla karıştırıp macun haline getirseniz Demir suyunun verdiği etkiyi yaratmaz, demir suyunun verdiği kuvveti vermez diyor.

  hemen hemen tarif aynı buda benden olsun..

  • demir le ugraşılan yerlerden tornacılarda bulunur veya hırdavat satılan yerlerde bulabilirsin. ben küçük piknik tüp üzerinde yapıyorum ama dikkat et paslandırma demirleri

 4. bu konuda hakkında acilen bir kaç soru sormam ve temin etmem gerekir …
  2,5 yaşında kızımda demir eksikliğine bağlı katılma nöbetleri başladı ilaçda içiremiyoruz.. yardımcı olursanız sevinirim
  Tel : 0 538 735 56 32

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.